AVG AntiVirus Free 17.1.3007

Najlepsze programy antywirusowe 2014 - top 3

265 z 61 użytkowników lubi to

Lubisz to?

Najlepsze programy antywirusowe 2014 - top 3 by

KASPERSKY

Walka była ciężka / Wielu niestety poległo / Sytuacja zmieniała się dramatycznie / I tylko trzech przetrwało / Trzech najlepszych / Oto oni / Oto lista 3 zwycięzców w Teście Antywirusów na 2014 rok... oraz najlepszy darmowy antywirus.
Kaspersky znalazł się na trzecim stopniu podium. Wyróżnia się on przede wszystkim solidnym silnikiem antywirusowym i hybrydową ochroną, a do tego oferuje aktualizację zagrożeń przez chmurę.
Najlepiej wykrywa wirusy ze wszystkich trzech wyróżnionych programów, ale gorzej wypada pod kątem wydajności. Użytkownicy programu Kaspersky znają już jego zieloną kolorystykę, prosty interfejs i różnorodne funkcje ochrony.
Jednym z narzędzi jest Safe Money. To technologia, która pozwala lepiej chronić pieniądze w sieci podczas transakcji bankowych i zakupów. Program chroni dane wpisywane do formularzy i oferuje też wirtualną klawiaturę.
Oprócz tego Kasperski zawiera też antybanner, który blokuje reklamy wyskakujące w przeglądarce. Ten program to ochrona i narzędzia najwyższej klasy.
ESET
ESET to drugi najlepszy anywirus w naszym zestawieniu. Największym atutem ESET jest jego dobra wydajność.
Jest to program, który działa szybko i nie obciąża komputera, a oprócz tego ma świetne wyniki jeśli chodzi o wykrywalność wirusów. Ponadto chroni przed szpiegowaniem i wyłudzaniem danych. Wykrywa też złośliwe oprogramowanie.
Oprócz tego ESET zawiera w sobie znany system ESET Live Grid. Jest to narzędzie oparte na chmurze, które jest stale aktualizowane i trafiają do niego najnowsze zagrożenia wykryte przez użytkowników. Program ma też system HIPS, który pozwala kontrolować zachowanie komputera. Możesz go tak ustawić, by informował Cię o każdym podejrzanym wydarzeniu w systemie. Pełna ochrona przy świetnej wydajności.
NORTON
Norton to wielki wygrany naszego testu. Ma świetne wyniki zarówno jeśli chodzi o wykrywanie szkodliwych plików, jak i wydajność. Mimo, że nie jest najlepszy w żadnej z tych kategorii, to właśnie równowaga między jego zaletami daje mu pierwsze miejsce. To idealne narzędzie do ochrony danych na komputerze, którego funkcjonalność rozszerzają dodatkowe narzędzia.
Na przykład System Insight, funkcja do monitorowania aktywności komputera, zużycia pamięci i procesora. Pozwala wyświetlać informacje o zdarzeniach w systemie takich jak instalacje i pobierane pliki. Norton Insight natomiast analizuje wszystkie aktywne procesy i identyfikuje tylko te pliki, które wymagają skanowania. Oprócz tego jest też StartUp Manager, inteligentny Firewall, ochrona danych osobowych w internecie oraz LiveUpdate, który pozwala utrzymać bezpieczeństwo komputera wobec najnowszych zagrożeń w sieci. Pełne bezpieczeństwo z najlepszym antywirusem.

AVG ANTIVIRUS

Ale czekaj! Chcemy wyróżnić jeszcze jednego kandydata!
Najlepszy darmowy antywirus tej edycji to: AVG Antivirus. Nie jest najładniejszy i nie ma tylu narzędzi, co jego komercyjni konkurenci, ale znalazł się na czwartym miejscu naszego zestawienia i jest to najlepszy darmowy antywirus na liście.
Chroni twój komputer, dane, prywatność i pocztę tak, jak robią to płatne antywirusy, a jego wyniki w wykrywaniu oraz wydajność wcale nie są gorsze. Najlepsza ochrona za zero złotych.

Wyświetleń:
15620 Ponieważ obejrzałeś
|
Lubi:
265

Artykuły o AVG AntiVirus Free

Opinie o AVG AntiVirus Free

Więcej Komentuj

AVG AntiVirus Free